Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.


Busy do Anglii Katowice

Nasza firma zajmuje się się przewozem osób oraz przesyłek z i do Anglii. Korzystając z jej oferty, możesz zdecydować się na busy do Anglii, którym możesz podróżować z miast, takich jak Katowice, Lublin czy Warszawa. Oferujemy usługi przewozowe osób na terenie całego kraju oraz Anglii. Busy do Anglii, przejeżdżające między innymi przez Katowice, wyjeżdżają do Anglii z Polski w każdy czwartek, a do Polski z Anglii w każdą sobotę.

Oferujemy:

  • przewóz osób;
  • przewóz paczek;
  • przewóz rowerów, motocykli, quadów.

Jedź do Anglii komfortowym busem

Posiadamy dobrze wyposażoną flotę pojazdów, na którą składają się samochody marki Iveco, posiadające system ogrzewania, dzięki któremu nie straszne są nam mrozy, klimatyzację, która w upalne dni zapewni pasażerom komfort podróży oraz ergonomiczne i wygodne fotele, które można dostosować do własnych potrzeb. Klientów, którzy chcą zarezerwować miejsce w busie, zachęcamy do kontaktu. Konsultanci zanotują Twoje i dane i poinformują Cię, czy przejazd w interesującym Cię terminie jest możliwy.

Bezpieczna podróż do Anglii z Katowic

Kierowcy, którzy są zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie, mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem w swojej branży, dzięki czemu podróżując z nami do Anglii, możesz czuć się bezpiecznie. Nasi kierowcy posiadają aktualne badania psychotechniczne i wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia. Przejeżdżające między innymi przez Katowice busy do Anglii to auta w pełni bezpieczne i posiadające aktualne przeglądy techniczne. Aby zadbać o komfort podróży naszych klientów, dostosowaliśmy je do długich wyjazdów tak, aby mogli oni nie tylko spędzić ten czas wygodnie, ale i obserwować panoramy wszystkich miast, które znajdują się na trasach.

Wszystkim klientom gwarantujemy elastyczne warunki oraz bezpieczeństwo w podróży i odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów. Jesteśmy firmą godną Twojego zaufania i ponadto oferujemy konkurencyjne ceny! Przypominamy, że aby bezproblemowo przejechać przez granice, konieczne jest, aby pasażerowie posiadali ważny paszport albo dowód osobisty.


Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.