Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.


Busy do anglii Katowice

Nasza firma zajmuje się się przewozem osób oraz przesyłek z i do Anglii. Korzystając z jej oferty, możesz zdecydować się na busy do Anglii, którym możesz podróżować z miast, takich jak Katowice, Lublin czy Warszawa. Oferujemy usługi przewozowe osób na terenie całego kraju oraz Anglii. Busy do Anglii, przejeżdżające między innymi przez Katowice, wyjeżdżają do Anglii z Polski w każdy czwartek, a do Polski z Anglii w każdą sobotę.

Oferujemy:

  • przewóz osób;
  • przewóz paczek;
  • przewóz rowerów, motocykli, quadów.
  • Posiadamy dobrze wyposażoną flotę pojazdów, na którą składają się samochody marki Iveco, posiadające system ogrzewania, dzięki któremu nie straszne są nam mrozy, klimatyzację, która w upalne dni zapewni pasażerom komfort podróży oraz ergonomiczne i wygodne fotele, które można dostosować do własnych potrzeb. Klientów, którzy chcą zarezerwować miejsce w busie, zachęcamy do kontaktu. Konsultanci zanotują Twoje i dane i poinformują Cię, czy przejazd w interesującym Cię terminie jest możliwy.

    Kierowcy, którzy są zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie, mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem w swojej branży, dzięki czemu podróżując z nami do Anglii, możesz czuć się bezpiecznie. Nasi kierowcy posiadają aktualne badania psychotechniczne i wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia. Przejeżdżające między innymi przez Katowice busy do Anglii to auta w pełni bezpieczne i posiadające aktualne przeglądy techniczne. Aby zadbać o komfort podróży naszych klientów, dostosowaliśmy je do długich wyjazdów tak, aby mogli oni nie tylko spędzić ten czas wygodnie, ale i obserwować panoramy wszystkich miast, które znajdują się na trasach.

    Wszystkim klientom gwarantujemy elastyczne warunki oraz bezpieczeństwo w podróży i odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów. Jesteśmy firmą godną Twojego zaufania i ponadto oferujemy konkurencyjne ceny! Przypominamy, że aby bezproblemowo przejechać przez granice, konieczne jest, aby pasażerowie posiadali ważny paszport albo dowód osobisty.


Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.